O nás

SB systém s.r.o. je technologicky orientovaná firma, ktorej počiatky sa vzťahujú k roku 1990, podobu právnickej osoby prijala až v druhejpolovici roka 1993. V začiatkoch však pôsobila ako firma podnikajúca v obore montáž zabezpečovacích systémov.

V krátkej dobe však zmenila svoju podnikateľskú filozofiu a z obyčajnej montážnej firmy sa stala spoločnosť, ktorá popri bezpečnostnej technike dodáva do Slovenskej republiky prístupové a dochádzkové systémy.

Tieto technológie na trhu umiestňuje buď prostredníctvom renomovaných domácich montážnych organizácií alebo vlastným dodávateľským spôsobom. S cieľom zefektívniť činnosť, zrýchliť a skvalitniť poskytované služby, uskutočnila spoločnosť v priebehu roku 1999 reorganizačný krok, počas ktorého bola založená firma SB systém s.r.o. zaoberajúca sa jednotlivými úlohami obchodu, montáže a servisu. V oblasti montáže a servisu pre vás pripravujeme novú pobočku v Bratislave.

V súčasnej dobe si SB systém s.r.o. vyprofilovala rozsiahly distribuovaný sortiment bezpečnostných a prístupových systémov, ktoré pri zachovaní prvotriednej kvality pokrýva svojimi technickými parametrami pomerom medzi užitočnou hodnotou a cenou celú škálu potrieb klientov, od majiteľov kancelárií, malých obchodov a rodinných víl až po priemyslové objekty, štátne inštitúcie, pamiatkovo chránené budovy, armádne zariadenia.


Pri inštaláciách preferujeme výrobky značky JABLOTRON, ale zabezpečujeme servis aj iných značiek, ako sú: PARADOX, DSC, prípadne SATEL.

Elektronická ochrana objektov

Poskytujeme komplexné riešenia elektronickej ochrany objektov:

montáž, revízie, opravy, upgrady, dodávky, poradenstvo a návrhy pre:

  • Elektronická zabezpeèovacia technika (EZS)
  • Kamerový systém
  • Elektronická poiarna signalizácia (EPS)
  • Stabilné hasiace zariadenia (SHZ)
  • Identifikačný, dochádzkový a prístupový systém
  • inštalácie obedových a hotelových systémov.

Elektroinštalačné práce

Zaoberáme sa elektroinštalačnými prácami, ktoré sú zamerané na občiansku vybavenosť
a priemyselné objekty.

  • Realizácia počítačových sietí
  • Elektroinštalácie NN

Pult centralizovanej ochrany (PCO)

Pripojenie na náš pult centralizovanej ochrany zabezpečí nepretržitú a spoľahlivú ochranu vašej rodiny a majetku pred zlodejmi.

  • Ceny su od 28€ mesačne

Ďalej ponúkame závory, ovládanie brán, el. a mechanické zábrany, trezory.

Našími dodávateľmi sú renomované firmy:

výrobci