Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Závory a elektrické pohony / Závory

Dodávame a montujeme automatické parkovacie závory firmy CAME, ktoré sú jedny z aktuálne napoužívanejších parkovacíhc závor na trhu.

Všetky ponúkané parkovacie závory su elektromechanické, teda prispôsobené k možnému napojeniu na bezpečnostné a ovládacie prvky. Automatické parkovacie závory CAME je možné použiť pre uzavretie prejazdného profilu až do šírky 7,6 m.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Závora G2500 empty Zobraziť galériu
Pohon na 230 V vhodný pre bežnú prevádzku, rameno dlhé 2700 mm pre uzavretie maximálne prejazdovej šírky 2500 mm.
 

 Závora G4000 empty Zobraziť galériu
Pohon na 24 V vhodný pro veľmi intenzivnu prevádzku, rameno dlhé 4200 mm pre uzatvorenie maximálnej prejazdnej šírky 4000 mm.
 

 Závora G6000 empty Zobraziť galériu
Pohon na 24 V vhodný pro veľmi intenzivnu prevádzku, rameno dlhé 6850 mm pre uzatvorenie maximálnej prejazdnej šírky 6000 mm. Ide o najrozšírenejšiu štandardnú parkovaciu závoru.
 

 Automatická závora (230 V) pre rahna do 4 m. - Hydraulická závora s hydrozámkem pre otvorené a zatvorené. - Ideálne riešenie pre ťažkú ​​prevádzku. - Elektronické spomalenie, patentované. - Informácie o stave závory môže byť ďalej signalizovaná do...
 

 


NjU3Y