Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Závory a elektrické pohony / Posúvne brány

Motory pre posuvné brány sú bezúdržbové elektromechanické systémy. Slúžia na odsúvanie bránových krídiel prostredníctvom ozubeného hrebeňa. Široký sortiment motorových jednotiek rady BZ, BX, BK a BY umožňuje optimálny výber typu podľa váhy krídla a intenzity prevádzky.

Takisto výber riadiacich elektroník zabudovateľných priamo do motorovej jednotky poskytuje užívateľovi možnosť voľby požadovaných funkcií s ohľadom na maximálny komfort obsluhy. Ovládanie motorov kľúčovým ovládačom, tlačidlom, diaľkovým rádiovým ovládačom, kódovou klávesnicou, indukčnou slučkou alebo magnetickými bezkontaktnými kartami je voliteľné podľa podmienok zákazníka.

Pre menšie rodinné brány do 300 kg sa dodávajú cenovo veľmi výhodné kompletné sady motorov so štandardným vybavením, diaľkovým ovládačom a bezpečnostnými doplnkami. Stačí iba doplniť potrebnú dĺžku ozubeného hrebeňa.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

SADA pohon CAME BK do 1800kg empty Zobraziť galériu
Sada obsahuje: 1ks motor, základná elektronika, prijímač, 1ks vysielač TAM, fotobunky.
 

 SADA pohon CAME BK do 2200kg empty Zobraziť galériu
Sada obsahuje: 1ks motor, základná elektronika, prijímač, 1ks vysielač TAM, fotobunky.
 

 Vrátane uchytenia zváraním - počet 3 kusy na 1 meter.
 

 Vrátane uchytenia zváraním - počet 3 kusy na 1 meter.
 

 Poplastovaný ozub.hrebeň s oceľovým jadrom 30x20x1000mm, mod.4.
 

 Vysielač-433,9 MHz štvorkanálový-vreckovy, pre pohony CAME.
 

 Anténa na zvýšenie dosahu ovládania.
 

 Vysielač-433,9 MHz dvojkanálový-vreckovy.
 

 Vysielač-433,9 MHz dvojkanálový-vreckovy.
 

 Vysielač-433,9 MHz štvorkanálový-vreckovy.
 

 


MDA5Nz