Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Závory a elektrické pohony

Ako doplnok prístupových systémov a ochrany objektov a priestranstiev dodávame a inštalujeme brány a závory, ktoré je možné ovládať diaľkovým ovládačom, identifikačným čipom, magnetickou alebo bezkontaktnou kartou, alebo tlačidlom obsluhy. Tieto systémy dopĺňame kamerou, audio a videovrátnikom.

Posuvné brány patria medzi modernú možnosť umožnenia vjazdu vozidiel do objektu. Naše posuvné brány sú vyrobené z tvrdej kvalitnej oceli, z drvivej vačšiny opracovanej za studena, priemyselne tvarovanej, profilovanej, strihanej, zváranej a brúsenej. Vzhľad posuvnej brány nedocielime zvarením ťažkých plnokovových elementov, ako kované brány, ale precíznym tvarovaním.

Krídlové brány sa používajú hlavne na umožnenia vjazdu vozidiel do objektu v s obmedzenými priestorovými dispozíciami. V prípade, že existuje možnosť inštalovať posuvnú bránu, zväčša sa použije táto. Krídlovú bránu tiež nie je možné otvárať hore kopcom.

Usporiadať podľa 
Výrobca  Závora G2500 empty Zobraziť galériu
Pohon na 230 V vhodný pre bežnú prevádzku, rameno dlhé 2700 mm pre uzavretie maximálne prejazdovej šírky 2500 mm.
 

 Závora G4000 empty Zobraziť galériu
Pohon na 24 V vhodný pro veľmi intenzivnu prevádzku, rameno dlhé 4200 mm pre uzatvorenie maximálnej prejazdnej šírky 4000 mm.
 

 Závora G6000 empty Zobraziť galériu
Pohon na 24 V vhodný pro veľmi intenzivnu prevádzku, rameno dlhé 6850 mm pre uzatvorenie maximálnej prejazdnej šírky 6000 mm. Ide o najrozšírenejšiu štandardnú parkovaciu závoru.
 

 Kompletná parkovacia zábrana empty Zobraziť galériu
Kompletná parkovacia zábrana 24V (450x350) je vhodná na intenzívnu prevádzku pri uzatváraní parkovacích miest a priechodov. Jedna riadiaca elektronika dovoľuje pripojiť až 4 samostatné parkovacie zábrany, čím sa pri väčšom počte znižujú finančné...
 

 

Dvojkanalový vysielač k parkovacej zábrane.
 

 Štvorkanalový vysielač k parkovacej zábrane.
 

 NWUyYzJi