\"\"


Prístup. a dochádzkové systémy

V každej firme alebo inštitúcii sú priestory, kde má povolený vstup určitý okruh osôb. Ponúkame Vám možnosť získať presný prehľad o tom, kto vstúpil, ako dlho sa zdržal, v ktorý deň a koľko bolo hodín. Ďalej systémy informujú o pokuse vstupu neoprávnených osôb alebo o iných neobvyklých udalostiach v objekte. Prístupové systémy odomykajú a zamykajú dvere, turnikety atď. V SW databáze je pre spätnú kontrolu zaznamenaný akýkoľvek pohyb osôb v budove a všetky ostatné stavy (poplachy, napájanie, sabotáž).

Veľa firiem a spoločností sa stretáva s problematikou evidencie a vyhodnotením pracovnej doby zamestnancov. V súčastnej dobe ešte stále existuje veľa podôb neefektívnej evidencie, ako napr. vedenie zošitov, vyplňovanie pracovných výkazov, pichacie hodiny. Ponúkamé možnosť inštalácie dochádzkových, obedových aj hotelových systémov.

Tieto systémy ušetria niekoľkodennú prácu účtovníčok s výpočtom odpracovanej doby zamestnancov. Evidencia dochádzky je zaznamenaná pomocou inteligentných terminálov a identifikačných médií. Dochádzkové systémy spracujú všetky informácie o pracovnej dobe jednotlivých osôb a dáta prevedú do mzdovej agendy.

Usporiadať podľa 
Výrobca 
Názov tovaru Cena
Timeprox  
Access 2  
Finger Print  
Ethernet Converter  
WTK - 3  
ID PRX Karta  
ID PRX Prívesok  
SVYDO  
MmM1MD