\"\"


Prístup. a dochádzkové systémy

V každej firme alebo inštitúcii sú priestory, kde má povolený vstup určitý okruh osôb. Ponúkame Vám možnosť získať presný prehľad o tom, kto vstúpil, ako dlho sa zdržal, v ktorý deň a koľko bolo hodín. Ďalej systémy informujú o pokuse vstupu neoprávnených osôb alebo o iných neobvyklých udalostiach v objekte. Prístupové systémy odomykajú a zamykajú dvere, turnikety atď. V SW databáze je pre spätnú kontrolu zaznamenaný akýkoľvek pohyb osôb v budove a všetky ostatné stavy (poplachy, napájanie, sabotáž).

Veľa firiem a spoločností sa stretáva s problematikou evidencie a vyhodnotením pracovnej doby zamestnancov. V súčastnej dobe ešte stále existuje veľa podôb neefektívnej evidencie, ako napr. vedenie zošitov, vyplňovanie pracovných výkazov, pichacie hodiny. Ponúkamé možnosť inštalácie dochádzkových, obedových aj hotelových systémov.

Tieto systémy ušetria niekoľkodennú prácu účtovníčok s výpočtom odpracovanej doby zamestnancov. Evidencia dochádzky je zaznamenaná pomocou inteligentných terminálov a identifikačných médií. Dochádzkové systémy spracujú všetky informácie o pracovnej dobe jednotlivých osôb a dáta prevedú do mzdovej agendy.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Terminál TIMEPROX je určený na snímanie

 Základ systému je tvorený vstupnými terminálmi

 fingeprint - Terminál na snímanie odtlačkov

 Prevodník signálov Ethernet na RS 232 alebo RS

 Terminál WTK-3 je určený na snímanie

 Bezdotyková karta s rádio-frekvenčn prenosom 125

 Bezdotykový prívesok s rádio-frekvenčý prenosom

 Windows program na vyhodnotenie dochádzky. Do 100

 


YTM3ZmEzY