Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

El. požiarné systémy

Predstavujú súbor technických prostriedkov pre včasnú detekciu vznikajúceho požiaru. Elektronické požiarné systémy samočinne, alebo prostredníctvom ľudského činiteľa urýchľuje odovzdávanie informácie o požiari osobám, určeným na vykonanie protipožiarneho zásahu, prípadne uvádza do činnosti zariadenia, ktoré bránia požiaru, resp. protipožiarny zásah priamo vykonávajú.

Elektrická požiarna signalizácia môže byť jednou zo súčastí centrálneho monitorovacieho systému. Pozostáva z požiarnych hlásičov, požiarnych slučiek, ústrední EPS, signalizačnej linky a doplňujúcich zariadení (signalizačné zariadenie, zariadenie diaľkového prenosu informácií, ovládacie jednotky a podobne).

Požiarne hlásiče sa delia na samočinné a tlačidlové. Typ požiarnych hlásičov sa inštaluje podľa pravdepodobného typu požiaru. Špeciálne požiarne hlásiče umožňujú detekciu horľavých, výbušných a jedovatých  plynov.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Modul 18 releových výstupov.
 

 

Detail


Stroboskopický maják, napájanie 24V, červený.
 

 

Detail


Optický poplachový indikátor,NBÚ "D".
 

 

Detail


Optický a akustický poplachový indikátor, NBÚ "D".
 

 

Detail


Rozširuje počet zón na FP2x32 a 2x64.
 

 

Detail


LCD opakovač, 16 zón.
 

 

Detail


LCD opakovač LON 700 pre požiarne ústredne FP1200 / FP2000. Pomocou rozhrania LON2000 je možné k požiarnej ústredni pripojiť až 15 opakovačov.
 

 

Detail


AS2363 je viactónová požiarna adresovateľná siréna určená pre požiarne systémy využívajúce komunikáciu na protokole série 2000 ? t.j spolupracuje s požiarnymi ústredňami série FP1200, FP2000 a novej série 2X. CDP certifikát umožňuje jej použitie v...
 

 

Detail


Impulzný zdroj 27V, 5A.
 

 

Detail


YTBjOWU