El. zabezpečovacie systémy

Poplachové systémy na hlásenie narušenia sa využívajú predovšetkým na signalizáciu napadnutia alebo narušenia objektu. V súčastnosti sú najviac aplikovaným typom zabezpečenia. Pre zisťovanie narušenia objektu sa používajú PIR snímače (Passive Infra Red), ktoré reagujú na teplotné zmeny v miestnosti, snímače otvorenia okien a dverí, snímače rozbitia skla, infrazávory a veľa ďalších.

Signály z týchto snímačov sú ďalej spracované a vyhodnotené zabezpečovacou ústredňou, ktorá vyhodnotenýsignál prenesie na sirénu, telefónnu linku v sieti TCP/IP alebo GSM na vopred určené telefónne čísla alebo PCO (Pult Centralizovanej Ochrany), odkadiaľ vybraná bezpečnostná agentúra vyšle zásahovú skupinu. Využívame popredného kanadského dodávateľa zabezpečovacích systémov PARADOX SECURITY.

Firma PARADOX SECURITY SYSTEMS sídli neďaleko Montrealu v kanadskej provincii Quebec. Zaoberá sa výrobou elektroniky na ochranu objektov proti vlámaniu. Stala sa svetoznámou svojím dôrazom na uplatňovanie najnovších poznatkov a technológií. Patrí k najvýznamnejším spoločnostiam vo svojom odbore.

Svoje systémy exportuje do asi 100 krajín sveta. Profesionálny a nekompromisný prístup k inováciám zabezpečuje firme stále rastúcu priazeň technikov a užívateľov. Výrobný program kompletne pokrýva potreby klientov po stránke veľkosti objektu, aj stupňa zabezpečenia. Systémy z produkcie firmy PARADOX sa vyznačujú predovšetkým:

- náskokom pred vlámačmi
- variabilnosťou pre technika
- jednoduchosťou pre uživateľa
- výbornou technikou a servisnou podporou

Elektronicé zabezpečovacie systémy PARADOX vám ponúkame v našom eshope s cenou zníženou o 15%!!!

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Zbernicový zdroj s jednosmerným výstupom 12V/1,75A

 Posilňovač zbernice s 2 výstupmi-plošný

 Predstavuje silný nástroj na bezproblémové

 Doplnkový zdroj s jednosmerným výstupom 12V/1,75A

 Čítačka s vysokou klimatickou odolnosťou vhodná na

 Čítačka s klávesnicou 4 režimy: karta; kód; karta

 Bezkontaktná karta plochá štandardná s otvorom na

 Bezkontaktná karta kľúčenkového typu modrá.

 Bezkontaktná karta plochá lesklá (tenká, vhodná na

 NEWARE software umožňuje: prehľadnú a bezpečnú

 Užívateľský software do PC pre DGP EVO.

 Užívateľský software do PC pre DGP EVO s

 Umožňuje priame spojenie ústrední DIGIPLEX,

 ODNkYj