Kamerové systémy

Kamerové systémy umožňujú eliminovať straty spôsobené krádežami a taktiež umožňujú identifikovať páchateľov. Tieto systémy sú vhodné všade tam, kde chcete mať prehľad o výrobnom procese, prevádzke, predajni, pohybe a činnosti osôb. V súčinnosti s EZS a EPS môžete dosiahnuť okamžitú vizuálnu informáciu o narušenom objekte. Naša firma dodáva a montuje kamerové systémy od svetových renomovaných výrobcov ako sú DAHUA, AVIGILON, SONY, PANASONIC, COMPUTAR, GRUNDIG.

Dahua IPC-HDBW4231FP-M-0360B 2 Mpx mini dome IP kamera  Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135 2 Mpx kompaktná IP kamera Dahua PSD81602-A360 16 Mpx kombinovaná panoramatická a PTZ IP kameraAvigilon 320S-H4A-THC-BO12 kompaktná IP termokamera

Avigilon 8.0-H4A-B2 boxová IP kamera   Dahua TPC-BF2120-1F4 kompaktná mini hybridná termokamera                                          Sú to farebné CCTV digitálne kamery, statické, ale aj s možnosťou rotácie, zoomovania, pripojenia do počítačovej siete, nočného videnia, aj v sťažených poveternostných podmienkach.

Výstup z kamier je možné ďalej spracovávať pomocou kvadrátorov, multiplexerov a zobrazovať na farebných monitoroch, prípadne zaznamenávať na  videorekordér, digitálny DVD rekordér alebo ukladať na harddisk do PC. Videosignál je možné prenášať na veľké vzdialenosti po telefónnych linkách, rádiom, optickým káblom a twistovým párom.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

5 Mpx dome IP kamera, exterierová, Day/Night,

naša cena 483,00 eur

img


1.3Mpix IP D/N mini kamera s kompresiou H.264 a IR

 

img


2Mpix IP D/N kamera s kompresiou H.264 a s

 

img


2Mpix IP D/N kamera s kompresiou H.264 a s

 

img


VGA IP D/N kamera s kompresiou H.264 a s možnosťou

 

img

ZGMyYW