Kamerové systémy

Kamerové systémy umožňujú eliminovať straty spôsobené krádežami a taktiež umožňujú identifikovať páchateľov. Tieto systémy sú vhodné všade tam, kde chcete mať prehľad o výrobnom procese, prevádzke, predajni, pohybe a činnosti osôb. V súčinnosti s EZS a EPS môžete dosiahnuť okamžitú vizuálnu informáciu o narušenom objekte. Naša firma dodáva a montuje kamerové systémy od svetových renomovaných výrobcov ako sú PHILIPS, SONY, PANASONIC, COMPUTAR, GRUNDIG.

Sú to farebné a čb CCTV digitálne kamery, statické, ale aj s možnosťou rotácie, zoomovania, pripojenia do počítačovej siete, nočného videnia, aj v sťažených poveternostných podmienkach.

Výstup z kamier je možné ďalej spracovávať pomocou kvadrátorov, multiplexerov a zobrazovať na farebných alebo čiernobielych monitoroch, prípadne zaznamenávať na pomalobežný videorekordér, digitálny DVD rekordér alebo ukladať na harddisk do PC. Videosignál je možné prenášať na veľké vzdialenosti po telefónnych linkách, rádiom, optickým káblom a twistovým párom.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

1.3Mpix IP D/N mini kamera s kompresiou H.264 a IR

naša cena 196,00 eur

img


2Mpix IP D/N kamera s kompresiou H.264 a s

naša cena 256,00 eur

img


2Mpix IP D/N kamera s kompresiou H.264 a s

naša cena 205,00 eur

img


VGA IP D/N kamera s kompresiou H.264 a s možnosťou

naša cena 147,00 eur

img

Y2U3ZjJiZG