Protipožiarné dvere

Potrebujete protipožiarne dvere ?

protipoziarne dvereMáme pre Vás riešenie, ponúkame Vám všetky typy protipožiarnych dverí, drevených aj oceľových, podobne ako protipožiarne zárubne oceľové a drevené obložkové protipožiarne zárubne.

V rámci celého SLOVENSKA Vám vieme dvere doručiť kuriérnou službou za prijateľné prepravné ceny

Všetky naše dvere majú platné Slovenské certifikáty spolu s požiarnym denníkom, a naša spoločnosť je spôsobilá montovať protipožiarne uzávery.

V rámci protipožiarnych uzáverov máme v ponuke akékoľvek atypické prevedenie v celej škále protipožiarnej odolnosti od EI EW 30 po EW 120, v drevenom prevedení, prípadne oceľové dvere a brány s požiarnou odolnosťou, protipožiarne okná prípadne protipožiarne poklopy a zárubne. Protipožiarne dvere môžu byť samozrejme presklenné s certifikovaným protipožiarnym sklom.

Protipožiarne oceľové dvere konštrukcie D1 nezvyšujú v požadovanom čase požiarnej odolnosti intenzitu požiaru a obsahujú len nehorľavé látky. Protipožiarny uzáver je zostava protipožiarnych dverí, ktoré sú zasadené do ocelovej protipožiarnej zárubne (štandardné alebo špeciálne zárubne-určia se podľa požadovanej odolnosti dverí).

Konštrukciu dverového krídla tvoria dva korpusy z oceľového plechu, bežného čierneho alebo pozinkovaného. Vnútorné jadro tvorí minerálna vata a ohňovzdorné dosky, usadené v oceľovom ráme. Zadlabávací zámok a nastaviteľné závesy sú spevnené oceľovými výstuhami. Dvere dodávame so zámkami s roztečou 90 mm. Je možné na ne namontovať akékoľvek kovania tj. štítkové, rozetové i panikové.

Tieto prvky majú svoje využitie v občianskej, priemyselnej i špeciálnej výstavbe. Tvarom a prevedením umožňujú nenásilné a estetické začlenenie do všetkých druhov stavebných objektov.

Vykonávame kontroly požiarnych uzáverov podľa VYHLÁŠKA č. 478/2008 Z.z. Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Pre vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte na info@sbsystem.sk alebo 0948 445 380.


ZTM2ODh