\"\"


Audio a video telefóny

Komunikačné audio/video systémy, alebo tiež vstupné audio/video sytémy pozostávajú z troch hlavných častí. Prvou častou sú vstupné tablá alebo panely, ktoré sú najčastejšie umiestnené pri vstupných dverách. Tieto môžu byť audio, alebo video a môžu byť v rôznom farebnom či konštrukčnom prevedení - štandardné, antivandal, alebo historické. Súčasťou vstupných panelov sú tlačidlá na vyzvonenie užívateľa (spojenie sa s užívateľom). Môžu to byť klasické analógové tlačidlá, alebo to môže byť digitálna kódová klávesnica pomocou ktorej sa zvolí požadovaný užívateľ.

Druhou časťou systému sú prijímače umiestnené u koncového užívateľa. Pomocou prijímača komunikuje užívateľ s osobou, ktorá je pri vstupnom paneli a vyzvonila daného užívateľa. Aj tieto prijímače môžu byť audio, alebo video. Užívateľ má na výber z nasledovných druhov prijímačov.

Treťou časťou systému sú riadiace a napájacie jednotky, rôzne distribútori, blokové selektory, zosilňovače a reléové jednotky, ktoré sú umiestnené v rozvodovej skrini. Tieto jednotky slúžia na riadenie a napájanie celého systému.

Usporiadať podľa 
Výrobca 
Názov tovaru Cena
VM 35  
VM 7T  
VM 7T BM  
DJ 1T  
DJ 2T  
DJ 1T KEY  
DJ 1T ID  
DJ 4T ID  
DJ 12T EXT  
SP 18  
VD 01  
VD 04  
RF ID KEY  
RF ID CARD  
PS1A  
PS5-24  

MjQ2MDE5