Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Anketa

Ako ste sa dozvedeli od našej stránke?

Od známeho 39% Cez internet 20% Len náhodou 21% Z počutia 20%

Naše referencie
O nás

SB system s.r.o. je technologicky orientovaná firma, ktorej počiatky sa vzťahujú k roku 1990, podobu právnickej osoby prijala až v druhejpolovici roka 1993. V začiatokch však pôsobila ako firma podnikajúca v obore montáž zabezpečovacích systémov.

V krátkej dobe však zmenila svoju podnikateľskú filozofiu a z obyčajnej montážnej firmy sa stala spoločnosť, ktorá popri bezpečnostnej technike dodáva do Slovenskej republiky prístupové a dochádzkové systémy.

Tieto technológie na trhu umiestňuje buď prostredníctvom renomovaných domácich montážnych organizácií alebo vlastným dodávateľským spôsobom. S cieľom zefektívniť činnosť, zrýchliť a skvalitniť poskytované služby, uskutočnila spoločnosť v priebehu roku 1999 reorganizačný krok, počas ktorého bola založená firma SB systém s.r.o. zaoberajúca sa jednotlivými úlohami obchodu, montáže a servisu. V oblasti montáže a servisu pre vás pripravujeme novú pobočku v Bratislave.

V súčasnej dobe si SB systém s.r.o. vyprofilovala rozsiahly distribuovaný sortiment bezpečnostných a prístupových systémov, ktoré pri zachovaní prvotriednej kvality pokrýva svojimi technickými parametrami pomerom medzi užitočnou hodnotou a cenou celú škálu potrieb klientov, od majiteľov kancelárií, malých obchodov a rodinných víl až po priemyslové objekty, štátne inštitúcie, pamiatkovo chránené budovy, armádne zariadenia.

Referencie

Od svojho vzniku naša spoločnosť zrealizovala viac ako 1000 bezpečnostných inštaláci, a na veľa ďalších objektov je inými montážnymi firmami dodané zariadenie z našej distribúcie.

Medzi našich klientov patria:

  • peňažné ústavy (Slovenská sporiteľňa, Národná banka Slovenska)
  • poisťovne (Slovenská poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Poisťovňa UNION)
  • priemyselné podniky (OZEX, ČKD,CHEMLON, Pozemné stavby, Solivary, atď...)
  • inštitúcie štátnej správy (Fond národného majetku v Bratislave, Ministerstvo vnútra SR, mestské úrady, krajské úrady, Okresný úrad práce PREŠOV, Okresný úrad SABINOV, Katastrálny úrad SABINOV, Slovenský pamiatkový ústav a objekty v pamiatkovej starostlivosti, okresné knižnice, školy, OÚNZ, lekárne.... )
  • súkromné spoločnosti (Supermarket BANCO, benzínové čerpacie stanice, Československé aerolínie, Gastropol, Elcom)
  • cirkevné objekty (napr. Gréckokatolícke biskupstvo, nespočetné množstvo kostolov a kostolíkov NKP po celom Východoslovenskom kraji...)

Z bezpečnostných dôvodov neobsahuje táto sekcia podrobný prehľad naších klientov.


ZTljYTY4