Služby
Služby

Neustálou snahou spoločnosti SB systém s.r.o. je skvalitňovanie služieb. Preto je kladená mimoriadna pozornosť na školiacu činnosť. Poprední pracovníci firmy sú vyškolení u zahraničného partnera, následne potom v stredisku firmy sú preškoľovaní montážni pracovníci. Služby ktoré ponúkame v oblasti zabezpečovacích systémov sú na vysoko profesionálnej úrovni.

So zámerom uspieť v náročnej konkurencii nadviazala spoločnosť SB Systém s.r.o. úzku spoluprácu s hlavným dealerom bezkontaktných prístupových a dochádzkových systémov X-SCAN od firmy IMPRO Technologies a uzavrela zmluvu o výhradnom zastúpení systémov na území SR. Starostlivosť o našich zákazníkov je na prvom mieste či už v ponúkaných službách alebo servisných úkonoch. Obhliadky objektov a poradenstvo v oblasti zabezpečovacých systémov je zdarma!!!

Sme spoločnosť so 18 ročnou históriou na slovenskom trhu ktorá má v odbore kamerových a zabezpečovacích systémoch výborne preferencie, odzrkadľujúce našu kvalitnú prácu a starostlivosť o zákazníkov.

Ďalšie služby ktoré ponúkame:

  • montáž, spotrebnej elektroniky, elektrických spotrebičov, kuchynských a iných svietidiel, vstavaných elektrických spotrebičov (teplovzdušné rúry, digestory, elektrické keramické varné dosky, umývačky riadu a pod.)
  • elektrických dverových zámkov, domácich hlásnikov, zvončekov a pod.
  • predaj a dodávka elektroinštalačného materiálu, sieťových komponentov a iného materiálu spojeného s vykonávaním prác (podľa priania zákazníka - možnosť zakúpenia materiálu z vlastných zdrojov).

Naša vízia:

  • Stať sa významnou a uznávanou spoločnosťou na slovenskom trhu.
  • Predstavovať kľúčového partnera pre svojich zákazníkov, prinášajúceho stálu pridanú hodnotu a kvalitu.
  • Patriť medzi významných a preferovaných poskytovateľov bezpečnostných systémov a riešení pre verejnú aj súkromnú správu.

Pre naších zákazníkov ponúkame nepretržitý 24 h. servis pre zabezpečenie plynujel ochrany majetku. Telefonicky alebo mailom Vám ochotne poradíme a pomôžeme odstrániť chyby bez zbytočných časových strát a prieťahov.

Mobil: 0905 302 798
E-mail:
technik.sbsystem@gmail.com

 

NzgzY