Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Anketa

Ako ste sa dozvedeli od našej stránke?

Od známeho 39% Cez internet 20% Len náhodou 21% Z počutia 20%


Kamery pre bytové domy.

Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných rodinných a bytových domov (bytoviek).

Jednoduché riešenia pozostávajúce z niekoľkych kvalitných kamier v spoločných priestoroch a chodbách, ktoré vám jednoducho a rýchlo umožnia odhaliť páchateľov pri čine.

Súčasťou nami ponúkaného systému je aj nahrávacie zariadenie s úložným priestorom od 500 - 1000 GB. Rýchla a jednoduchá montáž zariadení a bezproblémové zaškolenie je možné dosiahnuť za pár hodín k vašej dokonalej spokojnosti.

Vzhľadom na nárast trestnej činnosť, ktorý sa často presúva z ulíc priamo do panelákov, kde nachádzajú svoje útočisko bezdomovci a vandali sa tento spôsob zabepečovania kamerovým systémov teší čoraz väčšej obľube.

 

YzAyZ