Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Anketa

Ako ste sa dozvedeli od našej stránke?

Od známeho 39% Cez internet 20% Len náhodou 21% Z počutia 20%


Prístupové systémy Impro.

Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie identifikáčného prvku postačí iba priblíženie k čítačke, bez toho aby bol nutný priamy kontakt, ako to poznáme pri iných produktoch. Užívateľ má pri sebe identifikačný prvok, ktorý prikladá k čítačke. Pri vchode a východe kde sa vyžaduje kontrola a záznam prechodu je potrebné umiestniť čítacie zariadenie.

Od vývoja systémov až po konečný tovar, produkty značky IMPRO ponúkajú kompletný sortiment bezkontaktných prístupových systémov pre všetky aplikácie. Systémy IMPRO sú vhodné pre malé aj veľké spoločnosti a ponúkaný sortiment umožňuje bezproblémové zabezpečenie riešenia prostredníctvom integrácie s bohatou funkčnou výbavou hardvéru a plne integrovaného softvéru.

Produkty IMPRO sú špičkou bezpečnostných systémov pre domáce, komerčné, štátne ale aj poľnohospodárske aplikácie. Výrobky IMPRO obsahjú najnovšie technológie v oblasti biometrického priemyslu.

Pre viac informácií nás kontaktujte telefonicky na čísle 051/7723886 alebo na e-mail info@sbsystem.sk.

 

NjEyMzQ2