Novinky

arr3Kamery pre bytové domy.Kamerové a zabezpečovacie systémy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou nových alebo rekonštruovaných... arr3Systémy pre STK a PEK.Stanice technickej kontroly (STK) a pracoviská emisnej kontroly (PEK) majú povinnosť zaviesť od... arr3Prístupové systémy Impro.Prístupové systémy ImproX využívajú tzv. bezkontatknú technológiu. Preto pre prečítanie... arr3Bezpečnostné dvere BEDEX.Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej... arr3Protipožiarné dvere u nás v predaji.Rozšírili sme svoju ponuku o možnosť inštalácie a servisovania bezpečnostných protipožiarných dverí.... arr3Perimetrická ochrana majetku.Dodávame všetky komponenty pre kompletné zabezpečenie fotovoltaických elektrární, ako sú...

Anketa

Ako ste sa dozvedeli od našej stránke?

Od známeho 39% Cez internet 20% Len náhodou 21% Z počutia 20%


Bezpečnostné dvere BEDEX.

Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si kvalitné bezpečnostné dvere značky BEDEX českej výroby, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy a sú odolné voči neželanému vniknutiu.

Tri dobré dôvody prečo si zabezpečiť bezpečnostné dvere BEDEX:

  • chceme chrániť bezpečnosť a majetok svojej rodiny spoľahlivým a účinným spôsobom
  • kupujeme prvotriedny značkový tovar u seriózneho predajcu a za mimoriadne priaznivú cenu
  • dvere majú jednoduché prevedenie, sú ľahké a zároveň spĺňajú všetky normy pre bezpečnostnú triedu „D“ a vyššie

BEDEX STANDARD 2 majú oceľovú jednoplášťovú konštrukciu vystuženú obvodovým rámom a zvislými výstuhami. Sila vonkajšieho plášťa je 1,5 mm. Táto konštrukcia zaisťuje vysokú statickú a dynamickú pevnosť krídla.

V súlade s certifikátom (STN EN 1351-1: 2004, STN 92 0201-2: 2000, STN 74 6481: 2000, STN EN   1192: 2001, STN EN 12400: 2003) je možné dvere namontovať aj do starých zárubní ako otvárateľné do chráneného priestoru. Tento výrobok má uplatnenie v bežnej bytovej zástavbe, ale aj k zabezpečeniu kancelárií, pivníc, skladov a iných komerčných priestorov.

Pre viac informácií nás kontaktujte telefonicky na čísle 0948 445 380 alebo na e-mail info@sbsystem.sk.

 

MzRhZG